mail@urok-ua.com

Самостійна робота з самоперевіркою (математика 1 – 2 клас)

Шановні колеги! пропоную Вашій увазі самостійні роботи для кінця першого – початку другого класів із самоперевіркою. Перші сторінки документа- це картки із розв”язаними завданнями, наступні – самі завдання. Картки можна роздрукувати, розмножити. Коли учень впорається із роботою, видати картку із самоперевіркою.

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Спасибі вам за наданий матеріал! Дуже стане у нагоді в роботі. Особливо дякую за розробку декількох варіантів, зручно. Можна перевірити знання учнів при поділі на групи, на варіанти, на парну, індивідуальну роботу з взаємоперевіркою. Спасибі!

  2. Гарна контрольна з використанням таблиць, завдяки такій контрольній зводиться багато помилок нанівець, учень запам’ятовує оформлення. Не вчитель, а казка. Дякую, колего, за контрольну з великою часткою позитиву.

  3. Найбільше сподобалось те, що задачі в автора складені з елементом гумору, що робить їх цікавішими для учнів, сприяє активізації пізнання школярів, виховує цікавість до математики. Дякую автору за таку гарну підбірку завдань 🙂

  4. Досягти успіхів у навчанні – значить учити дітей учитися, допомагати кожному повірити в свої можливості, розвивати самостійність та відповідальність. Дані дидактичні картки допоможуть вчителю оцінити кожного окремого учня, дати на уроці додаткове завдання для “сильних” школярів.

  5. Для вправляння обчислювальних навичок ці картки стануть у нагоді. Можна використати для завдань вдома, адже перевірити дитина зможе самостійно. Радує компактність картки. Дуже сподобалася задача про цілунки Царевича. Дякую!