Що можна відвідати в Берліні безкоштовно: список найкращих місць

Берлін — одне з найкрасивіших та найпопулярніших міст у Європі. Саме тому щороку безліч туристів вирішує його відвідати. Наприклад, з України до столиці Німеччини потрапити можна рейсом Львів Берлін автобус за яким ходить регулярно. При цьому однією з головних переваг міста є те, що в ньому вдастся відпочити практично безкоштовно. Як це зробити — розповідаємо в цій статті.

Берлін

Які місця можна відвідати в Берліні безкоштовно?

Берлін наповнений різноманітними визначними пам’ятками, музеями та іншими цікавими локаціями. Частину з них можна відвідати без будь-якої оплати.

Бранденбурзькі ворота

Бранденбурзькі ворота — це, мабуть, найголовніший та найбільш упізнаваний символ столиці Німеччини. Вони були побудовані на початку XVIII століття та є яскравим взірцем німецького класицизму.

Знаходяться Бранденбурзькі ворота на Паризькій площі. Відвідувати їх варто ввечері, адже в сутінках вони дуже красиво підсвічуються.

Галерея East Side

Галерея East Side — це частина Берлінської стіни, яка після падіння в 1989 році була прикрашена різноманітними картинами. На сьогодні це одна з найбільших галерей просто неба у світі. Її загальна довжина становить 1,3 км. Завдяки галереї East Side кожен охочий може ближче познайомитися з культурою, історією та архітектурою Берліна.

Рейхстаг

Рейхстаг — будівля німецького парламенту. Туристи мають змогу безкоштовно піднятися до скляного купола, з якого відкривається краєвид на весь Берлін. Для цього потрібно заздалегідь зареєструватися на сайті та показати на вході документи.

Музейний острів

На невеликому острівці на річці Шпрее розташовано одразу декілька всесвітньо відомих музеїв, а саме: Пергамський музей, музей Боде, Новий музей, Стару національну галерею та Старий музей.

Будь-який із них можна відвідати безкоштовно щочетверга з 16:00 до 20:00. А для дітей віком до 18 років вхід вільний завжди.

Декілька цікавих фактів про Берлін

Щоб дізнатися більше про Берлін, варто також поцікавитися його історією. Ось декілька фактів про німецьку столицю:

  • в Берліні знаходиться найвища споруда Німеччини — Берлінська телевежа, висота якої становить 368 м;
  • загальна площа Берліна складає 891,8 кв. км, що робить його одним із найбільших європейських міст;
  • саме в Берліні було встановлено перший у світі світлофор, це відбулось у 1924 році.

Берлін — одне з найкращих німецьких міст для туристів. Відвідати німецьку столицю можна завдяки перевізнику KLR Bus.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *