mail@urok-ua.com

Шкільна газета

Шкільна газета
Школа – це велика сім’я з хорошими традиціями і багатою історією. Як багато цікавого відбувалося і постійно відбувається в ній! Щоб не втрачати існуючу зв’язок між її теперішнім і минулим, необхідно повідомляти не тільки про нові відомостях або призабутих фактах з її історії, а й тому, що здається значним

 • : Волк Наталія В'ячеславівна
 • : заступник директора з НВР
 • : КЗО Майська СЗШ
 • Шкільна газета
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
303

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

 1. Досить цікава публікація для тих, хто хоче випускати газету в школі. Зразок чудовий! Молодці. Ми теж випускали газету, друкували її у вигляді буклету, щоб була доступна кожному. Діти несли її додому, читали батькам. Дякую!

 2. Наталія В*ячеславівна пропонує цікавий матеріал, який серед публікацій на даному сайті зустрічаю вперше. Зміст, оформлення, фотоматеріали надзичайно сподобались, вони знайомлять із життям школи та надихають на проведення подібних заходів.

 3. Колись ми шкільні газети створювали вручну, а зараз, у час високих технологій, це зробити можна набагато простіше і яскравіше. Саме приклад такої роботи демонструє нам автор розробки. Цікава, насичена інформацією про шкільне життя газета. Висвітлює, яке насичене подіями є життя шкільної громади.

 4. Цікава та насичена інформацією газета. Вона містить матеріали про свята, вісті з навчально-дослідних ділянок, досягнення учнів, є хвилинка творчості. Сподобалося, що у кожному випуску є конкурси для школярів. Натхнення Вам для подальшої роботи!