mail@urok-ua.com

Ситуативна гра “Кого ми називаємо гарним?”

Дану роботу можна використовувати у виховній роботі. Мета публікації: формувати знання дітей про зовнішність людини, сприяти естетичному смаку учнів.

 

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
162

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. На світі багато краси, яка приваблює кожного із нас, але вчинки людей також мають бути красивими. Дякую за ситуативну гру!

  2. У людини має бути все прекрасне : і думки, і серце, і погляд… Для того, щоб кожного із нас могли сприймати якнайкраще оточуючі, ми самі маємо докладати до цього значних зусиль. У цьому учням можуть допомогти запропоновані ситуативні завдання. Дякую!

  3. Учні дуже полюбляють ігри, а продемонстрована ситуативна гра допоможе учням згуртуватися, сформувати найкращі людські цінності, проявляти любов до життя, адже воно прекрасне. Дякую за цікавий матеріал!

  4. Подібні заходи формують у дітей добрі почуття, вчать допомагати один одному, піклуватися не тільки про ближнього, але і про всіх оточуючих. Це формування дружного класного колективу. Якщо він сформований, робота на уроці йде злагоджено і продуктивно. Яскрава ігрова форма будить в дітях творчу фантазію, з такими учнями дуже цікаво. Велике спасибі вам за роботу!

  5. Дуже повчальна ситуативна гра, яка сприяє розвитку позитивних людських якостей, навчає дотримуватись установлених норм щодо естетичного смаку. Гра проходить динамічно, результативно, дібрані вчителем завдання стимулюють мислення дитини.