mail@urok-ua.com

Літературна композиція. Не весело на світі жить, коли нема кого любить. (Жінки в житті Тараса Шевченка)

Відкриваючи в Шевченкові все більше земного, людяного, ми дедалі глибше осягаємо його геніальність,  наближаємося до пізнання філософії його впливу на долю України. По життю поета вело велике почуття любові, окрилювало, надихало на творчість.

Будучи емоційною і чутливою натурою, Тарас Шевченко, як і кожен поет, закохувався часто. Маючи унікальні таланти, гострий розум, товариську вдачу, привабливу зовнішність, він, здавалось би, був приреченим на успіх у жінок. Однак лиха недоля переслідувала його все життя, не даючи йому щастя жити у шлюбі, у любові з дружиною, про яку мріяв…

 • : Андріїв Марія Василівна
 • : вчитель біології
 • : Підмихайлівський НВК І-ІІІ ступенів
 • 1.моє
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
173

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

 1. Тарас Шевченко – гордість України, справжній геній. Шевченко міг любити та закохуватися, як і всі інші люди. Вдячна вчителю за увагу до цієї теми, адже вона є цікавою для багатьох українців.

 2. Матеріал є пізнавальним. Кохання надихало митців слова в усі часи. Серце поета також переповнювали прекрасні почуття, але , на жаль, життєві випробування завадили його особистому щастю. Обожнюю вірші Тараса Шевченка, в яких так палко поет описує красу нашої Батьківщини, вболіває за її долю.