Літературна композиція. Не весело на світі жить, коли нема кого любить. (Жінки в житті Тараса Шевченка)

Автор публікації
Автор матеріалу: Літературна композиція. Не весело на світі жить, коли нема кого любить. (Жінки в житті Тараса Шевченка)
Посада:
Місце роботи:

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Відкриваючи в Шевченкові все більше земного, людяного, ми дедалі глибше осягаємо його геніальність,  наближаємося до пізнання філософії його впливу на долю України. По життю поета вело велике почуття любові, окрилювало, надихало на творчість.

Будучи емоційною і чутливою натурою, Тарас Шевченко, як і кожен поет, закохувався часто. Маючи унікальні таланти, гострий розум, товариську вдачу, привабливу зовнішність, він, здавалось би, був приреченим на успіх у жінок. Однак лиха недоля переслідувала його все життя, не даючи йому щастя жити у шлюбі, у любові з дружиною, про яку мріяв…

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. вічна тема вічного кохання. Немає кінця і краю творчості . Все відображено в даному матеріалі

  2. Тема жіночоі долі у творчості Т.Шевченка-одна з провідних. Учитель , готуючи матеріал для літературноі композиціі, використала багато цікавого та пізнавального матеріалу. Дякую.

  3. Тарас Шевченко – гордість України, справжній геній. Шевченко міг любити та закохуватися, як і всі інші люди. Вдячна вчителю за увагу до цієї теми, адже вона є цікавою для багатьох українців.

  4. Матеріал є пізнавальним. Кохання надихало митців слова в усі часи. Серце поета також переповнювали прекрасні почуття, але , на жаль, життєві випробування завадили його особистому щастю. Обожнюю вірші Тараса Шевченка, в яких так палко поет описує красу нашої Батьківщини, вболіває за її долю.