mail@urok-ua.com

Соціалізація особистості учнів основної школи в умовах інформаційно-комунікаційного середовища

 

 

       Сучасна ситуація в освіті характеризується тим, що школа повинна являти собою особливе освітнє середовище, в якій, з одного боку, здійснюється виконання суспільством  його обов’язкової функції по формуванню соціально адаптивної особистості, а з іншого боку, реально відбувається соціальне, професійне та громадянське самовизначення випускників. Головні завдання сучасної школи – розкрити здібності кожного учня, виховати порядну і патріотичну людину (громадянина, патріота своєї країни), готового до життя у високотехнологічному, конкурентному світі. Шкільне навчання повинно бути побудоване так, щоб випускники могли самостійно ставити і досягати серйозних цілей, вміло реагувати на різні життєві ситуації . Йдеться про соціалізацію учнів безпосередньо в освітньому середовищі .

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Цікавий матеріал, підкріплений аргументами та даними проведених у власному навчальному закладі опитувань. Висвітлюється питання соціалізації учнів у навчальному і у виховному процесі, звертається увага на мотивацію навчання, рівень домагань, самооцінку.

  2. Методична стаття розкриває проблему особистісного розвитку учня, його здатність соціалізації в суспільстві. На думку автора, саме школа повинна розкривати потенціал дитини через впровадження новітніх підходів до викладання предмета. Стаття може бути використана на засіданнях методоб`єднань.