super@urok-ua.com

Стаття на тему: “Роль фізичної культури та спорту в духовному вихованні особистості”

Автор матеріалу: Стаття на тему: “Роль фізичної культури та спорту в духовному вихованні особистості”

Стаття на тему: “Роль фізичної культури та спорту в духовному вихованні особистості”
Фізична культура являє собою складне суспільне явище, яке не обмежено рішенням завдань фізичного розвитку, а виконує і інші соціальні функції суспільства в області моралі, виховання, етики. Сучасне суспільство зацікавлене в тому, щоб молоде покоління росло фізично розвиненим, здоровим, життєрадісним.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вікторія Валентинівна у своїй статті розкрила роль фізичної культури у вихованні особистості. Підкреслила що сучасне суспільство зацікавлене в тому , щоб молоде покоління росло фізичнорозвиненими і здоровими.

  2. Вікторія Валентинівна у статті наголошує, що фізична культура є частиною загальної культури людини. Стаття носить пізнавальний характер, особливу увагу вчитель звертає на питання гармонійного фізичного розвитку особистості. Дякую.

  3. У статті розкрито, яку роль фізична культура відіграє в суспільстві, функції фізичної культури у формуванні основних властивостей і якостей особистості. Дуже пізнавальна стаття. Стане у нагоді вчителям, вихователям. Дякую!

  4. У статті автор розкриває важливе питання фізичного розвитку людини, що впливає на формування особистості, фізичний та духовний розвиток людини. Бо як кажуть в народі: “В здоровому тілі – здоровий дух”. Хороша робота!