mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури на тему: “Ніна Бічуя. Шпага Славка Беркути. Роль батьків у вихованні дитини”

Урок розрахований для учнів 8 класу, відповідно до нової програми з української літератури. Використано сучасні методики , інтерактивні методи. Урок має потужнє виховне спрямування.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок сучасний. Бесіда-асоціація з ароматичними коробочками чудова. Використання соціального ролика урізноманітнює роботу на уроці, відбувається зв*язок із життям. Хвилина розвантаження попереджує можливу втому.

  2. Тетяно Володимирівно, Ви – майстер. Я просто вражена. Урок просто чудовий! Усі використані форми і методи роботи захаплюють увагу в повній мірі. Читаючи конспект уроку, мені хотілося швидше дізнатись : А що буде далі? Оцінювання учнями роботи вчителя ( сподіваюсь Ви не помилились при написанні) взагалі неперевершений прийом, адже учні звикли, що лише їх оцінюють. Цей прийом може викликати більше поваги з боку учнів, довіри. Взагалі тема ролі батьків у вихованні дитини є дуже важливою для самих дітей. Ви ж її розглядаєте на різних прикладах, пропонуючи обрати дітям той, який найбільше схожий на їхню. Можливо тут можна було б запропонувати дітям розповісти яку родину вони хочуть створити у майбутньому. А ще хотілось би переглянути ролик “Ідеальна сім’я”. Дякую за Вашу розробку. Бажаю успіхів та творчого натхнення!

  3. На уроці використано сучасні методи роботи. Урок змістовний. Гарно продумано питання літературного диктанту, предсталеного у двох варіантах, за яким краще можна перевірити роботу учнів із твором. Сподобалась насичена робота в парах (Гра “Вгадай родину”), адже вчителем підібрані хороші завдання. Важко не оцінити методи “Піраміда Блума”, “Барометр”. Домашнє завдання є творчим, спонукатиме учнів до вражаючих та далекоглядних роздумів. Дякую!