mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 7 класу на тему: Прислівник. Літературний диктант за повістю Н.Бічуї “Шпага Славка Беркути” Урок української літератури для 6 класу на тему В.Нестайко “Тереадори з Васюківки”

Конспект уроку з української мови для 7 класу на тему Прислівник. Літературний диктант за повістю Н.Бічуї “Шпага Славка Беркути” Урок української літератури для 6 класу на тему В.Нестайко “Тереадори з Васюківки”
У даному ресурсі подано матеріали, на основі яких у вчителя – словесника з’явиться можливість зробити процес підготовки до уроку результативнішим і цілеспрямованішим

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
158

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Сподобався літературний диктант за повістю Ніни Бічуї “Шпага Славка Беркути”. Конкретно і лаконічно до кожного розділу подано ряд питань. Можна використати на різних етапах уроку. Дякую

  2. Сподобалось емоційне налаштування на урок. Інтелектуальна розминка та інтерактивні вправи покращують процес засвоєння навчальної інформації.Вдало дібрані методи навчання дають змогу розвинути і формувати у школярів прийоми розумової діяльності.