mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури для 6 кл. В. Нестайко. “Тореадори з Васюківки”. Пригодницький захоплюючий сюжет

Урок покликаний зацікавити учнів повістю «Тореадори з Васюківки», вчити аналізувати поведінку героїв, їхні вчинки, моральний вибір у різних життєвих ситуаціях; розвивати творчі здібності учнів; формувати активну життєву позицію, комунікативну компетенцію;
виховувати повагу до друзів, вміння співпереживати, творити добро.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Ніно Михайлівно! Ви розробили дуже прекрасний, методично правильний урок. А мета Ваша – це зацікавити дітей . І Ви її досягли. Дякую Вам за цікаві інсценізації, різноманітні ігри, інтерактивні вправи.Дуже добре що Ви використали перегляд уривка з кінофільму та дали деференційоване домашнє завдання. Дякую Вам. Творчого Вам злету!

  2. Чудовий, я так розумію, відкритий урок. Таким уроком будуть задоволені не лише учні, а й присутні на ньому вчителі. Велика кількість різноманітних методів та прийомів допомагає розкрити тему в повному обсязі. Конспект уроку добре продуманий,про що свідчить розгляд міжпредметних зв’язків. А Ваша фізкультхвилинка мене покорила і я гадаю, що в майбутньому і я намагатимусь робити тематичні фізкультхвилинки. Дякую за натхнення!

  3. Урок дуже гарний. Тема уроку повністю розкривається. Є багато інтерактивних вправ, перегляд фрагменту фільму, робота в групах. Вчитель гарно попрацював над розробкою уроку. Дякую!