Презентація до уроку української літератури у 6 кл. “В. Нестайко. “Тореадори з Васюківки”. Пригодницький захоплюючий сюжет”

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація до уроку української літератури у 6 кл. “В. Нестайко. “Тореадори з Васюківки”. Пригодницьк...
Посада: вчитель української мови і літератури
Місце роботи: Вершино-Кам'янська філія Новгородківського НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Презентація до уроку української літератури у 6 кл. “В. Нестайко. “Тореадори з Васюківки”. Пригодницький захоплюючий сюжет”. Зацікавить учнів, полегшить роботу вчителя.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Мені не сподобався естетичний фон презентації. Є проблеми технічного характеру (“витягнуті” фотографії, один словесний рядок накладений на інший). Неточне визначення поняття “повість”. На слайді №7 перекручено прізвище письменниці. На слайді №11 “Визнач риси характеру” написано :”Злі гумору”, “Несерйозні живе”. Як це розуміти? Вибачте.

  2. Погоджуюсь із попередніми схвальними коментарями. Робота гарна та насичена. Деякий текст важко прочитати, але це не недопрацювання вчителя. Я також завантажувала свої презентації, над якими добре працювала, але чомусь шрифт потім змістився. Дякую!

  3. Презентація дуже цікава, захоплююча, повчальна. Вчитель у своїй презентації зуміла поєднати інтерактивні форми та методи навчання та різноманітні цікаві прийоми. Дуже добре, що презентація яскраво ілюстрована та несе у собі посилання на різні джерела. Дякую вам за таку прекрасну роботу!

  4. Дійсно презентація зацікавить учнів , а також допоможе вчителю на уроці. Використання сучасних інтерактивних методів не залишить жодного учня байдужим до вивчення творчості Всеволода Нестайка. “Тореодори з Васюківки” – дійсно цікавий твір, який мої учні люблять особливо, бо ми живемо в с. Васюківка. Ваша презентація, Ніно Михайлівна, є дуже цікавою. Але мені хотілось би зазначити, що деякі слова неможливо прочитати, бо вони прикриті іншими. Бажаю Вам побільше творчих творів.

  5. Саме зараз проходимо з учнями цю тему, тому презентація є доречною. Матеріал дуже цікавий та доступний для сприйняття. Вчителем використано сучасні методи та прийоми навчання, форми роботи є різноманітними. Дякую за хороші посилання!