super@urok-ua.com

Розробка уроку з теми: Всеволод Нестайко — відомий у світі український дитячий письменник. «Тореадори з Васюківки» — пригодницький захоплюючий твір

Автор матеріалу: Розробка уроку з теми: Всеволод Нестайко — відомий у світі український дитячий письменник. «Тореадори з Васюківки» — при...

Мета: ознайомити учнів із життям і творчістю письменника, зацікавити творчістю, розкрити особливості твору, його пригодницький характер;

  • розвивати навички виразного читання, переказу прозового твору, коментування його;
  • формувати вміння аналізувати поведінку героїв, їхні вчинки, вміння толерантно й аргументовано доводити свою думку;
  • виховувати позитивні риси характеру, активну життєву позицію.

Розробка уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Вчителькою проведена вагома підготовча робота до уроку. Сподобався етап актуалізації опорних знань, аналіз ситуацій. Не зрозуміла, як проводилася презентація книги, що передбачали проєкт поробок і “Дерево рішень”, чи демонструвалися фрагменти фільму. Дякую.

  2. Впродовж уроку учні аналізують поведінку головних героїв, обирають для себе позитивні риси характеру. Міжпредметні зв*язки логічно доповнюють урок. Сподобався епіграф, завдання творчого характеру. Цікавим є монолог від імені героя.

  3. Цікавий конспект уроку з використанням сучасних методів, який не лише зацікавить дітей, а й допоможе їм запам’ятати навчальний матеріал та застосовувати набуті вміння і навички у подальшому житті. Чудова актуалізація опорних знань із застосуванням міжпредметних зв’язків, яка гармонійно поєднана з іншими етапами уроку. Вцілому урок гарний, є що запозичити для власної практики. Єдине, хотіла б запитати у Вас,Світлано Анатоліївно, в інтерактивній вправі “Незакінчене речення” Ви написала В.Наливайко, маючи на увазі В.Нестайка? Дякую Вам за цікаву розробку та бажаю успіхів !

  4. Вчитель добре розкрив тему уроку, використовував інтерактивні методи та прийоми, що сприяло змістовності уроку та досягнення поставленої мети уроку. Мені сподобалася робота “захисти обкладинку” , бо дійсно перше враження книга складає своєю ілюстрацією. Звернула на сучасне та творче домашнє завдання. Дякую колезі за гарний урок.

  5. Урок високого рівня. Вчителем використано інтерактивні вправи “Дерево рішень”, “Незакінчені речення”, “Мікрофон”, за допомогою яких учні зможуть висловити свою позицію, самореалізуватися. Гарно продумано питання евристичної бесіди. Розробка насичена. Вчителеві точно вдалось зацікавити учнів творчістю Нестайка. Підсумковий етап надзвичайно сучасний, що не зможе не розвивати в учнів пізнавальних інтересів. Якщо чесно, то домашнє завдання мене саму дуже зацікавило, що й казати тут про учнів, які із великим завзяттям писатимуть СМС-ки Павлуші та Яві, а також перегляд фільму про сонячну дівчинку Полліанну стимулюватиме кожного учня ставати все кращим, добрішим та радіти усім речам. Бажаю Вам творчих успіхів! Дякую!