super@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання В. Нестайко “Руденький”

Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання В. Нестайко “Руденький”

Я працюю над проблемою “Використання інтерактивних методів на уроках літературного читання”. Тому тут використала: “Дерево очікування “, прийом передбачення, роботу в парах, роботу в групах, вправу “Мікрофон”, технологію “Прес”.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Всеволод Нестайко – це скарб нашої дитячої української літератури. “Пригода в кукурудзі”, “Тореодори із Васюківки” “Дивовижні пригоди в лісовій школі” і т.д. “Руденький” – теж гарне оповідання з повчальним характером. Дуже добре, що вчитель на уроці саме цьому приділяє увагу. В конспекті зазначено, що майже все читає вчитель. Та урок читання вимагає роботу над технікою та виразністю.На мою, думку потрібно більше використати методів саме в цьому напрямку. Сподобалося, що вчитель не забуває розвивати артикуляційний апарат учнів. Цим також нехтувати не можна на уроках читання. Дякую за урок.

  2. Гарний урок з використанням інтерактивних методів , є і “Дерево очікування “, прийом передбачення, робота в парах, в групах, вправа “Мікрофон”, технологія “Прес”, ще б додати якийсь момент з використанням інформаційних технологій. Урок гарний, результативний. Дякую!