super@urok-ua.com

Стаття “Розвиток творчої особистості молодшого школяра в умовах компетентнісно орієнтованої освіти”

Автор публікації
Автор матеріалу: Стаття “Розвиток творчої особистості молодшого школяра в умовах компетентнісно орієнтованої освіти”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Краматорська загальноосвітня санаторна школа – інтернат І-ІІ ступенів №10 Донецької обласної ради

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Стаття присвячена актуальній проблемі розвитку творчих здібностей молодших школярів в умовах компетентнісно орієнтованої освіти. Робота висвітлює особливості інтелектуально-творчого розвитку дітей молодшого шкільного віку, умови, які необхідно створювати для розвитку творчості та інтелекту молодшого школяра, вибір форм і методів роботи, спрямованих на формування всебічно розвинутої, свідомої особистості з чіткою життєвою позицією, яка може гідно зробити вибір у майбутньому і вміло застосовуватиме отримані знання у життєвому просторі .

Стаття 

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Досить пізнавальна стаття, чітко сформульовані шляхи реалізації висвітленої теми, але мені не вистачило практичної складової, бо теорія – це слова, практика – діло. Дуже багато говоримо, а діла мало.

  2. Справді, творчі здібності формуються протягом усього життя людини, але, як показують дослідження, що саме молодший шкільний вік є найсприятливішим для творчого розвитку дітей, їхніх здібностей до творчості. В цей період активно розвивається уява, дар фантазувати, творчо мислити, критично оцінювати діяльність. Змістовна та насичена необхідним матеріалом стаття, лаконічно висвітлені етапи творчого розвитку особистості, вдалим є посилання на Сухомлинського В.О. Дякую!

  3. Вікторіє Іванівно! Дитяча творчість – це завжди актуально. Розвиток її – на особливому рахунку педагогів, які дивляться в саму суть проблеми формування життєвих компетенцій школярів. Ви логічно окреслили основні моменти, на які варто звернути увагу вчителю, визначили компоненти готовності до творчості, проаналізували етапи творчого розвитку особистості. Також Вами чітко визначено технології формування готовності вчителів до власної творчої діяльності. Ваша стаття визначає професіоналізм вчителя через призму творчого самовизначення, готовності до самовдосконалення та самоосвіти. Вчитися все життя – життєве кредо успішного вчителя, педагога майбутньої української школи. Дякую та бажаю успіхів!