mail@urok-ua.com

Стаття: Застосування педагогічних здоров’язбережувальних технологій у навчально-виховному комплексі

У статті розкриваються основні напрямки роботи навчально-виховного комплексу щодо збереження та зміцнення здоров’я дитини починаючи з садочка і до закінчення навчання у загальноосвітньому закладі.

Стаття

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Збереження здоров’я – найважливіша проблема сьогодення. Автор статті акцентує увагу на педагогічній технології, яку необхідно застосовувати кожному сучасному педагогу. Стаття цікава, носить практичний характер. Дякую.

  2. Добре, що акцентується увага на такому важливому аспекті сучасної людини – здоров’язбереженні. Вчімо дітей з малку берегти здоров’я – виростимо здорову націю!

  3. Безумовно, здоров’я потрібно берегти змолоду. І сензитивним періодом для того, щоби вкладати в своє майбутнє, а не руйнувати його, є саме час навчання в школі. І казко-, й сміхотерапія, і профілактичні проекти, про які зокрема йдеться в матеріалі, приносять дітям неабияку користь.

  4. У даній статті розкривається актуальна тема, збереження здоров’я школяра, від початкових класів до випускного. Автор повністю розкриває дану тему, пропонує шляхи подолання даної проблеми. Матеріал цікавий та корисний.