mail@urok-ua.com

Сценарій обрядового дійства “Зустріч Різдва Христового”

У далекому 1951 році, в історії Польщі та Радянського Союзу, відбувся найбільший обмін ділянками територій площею по 480 км². Однією з умов обміну було виселення місцевого населення. Жителі територій, які відійшли до Польщі були відправлені у колгоспи Одеської та Херсонської областей, Жовтневого, Варварівського, Снігурівського та Баштанського районів Миколаївської області. Частина їх потрапила і у наше мальовниче село Піски Баштанського району. З того часу їх називають «переселенцями». Минув час. Але переселенці і до нині зберегли свій звичай зустрічати Різдво. ( Показ цього обряду відбувся у січні 2019 року в місті Миколаєві на обласному конкурсі “Різдвяні канікули”. Результат – ІІ місце)

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Чудовий сценарій у формі театралізованого дійства, який передбачає залучення дітей різного віку. А використання елементів казкової вистави неодмінно зацікавить учнів переглядом обрядового дійства. Гарна робота!

  2. Різдво Христове – це найкраще свято, яке ми проводимо у родинному колі, даруємо іншим радість та тепло сердець. Ваш захід і справді є чудовим, відображає прекрасні фольклорні матеріали, закликає наслідувати давні традиції.

  3. Знайомлячись з роботами колег на сайті, зауважую, що частенько автори не дуже відпрацьовуть матеріали, на жаль. А у вас дуже гарне свято вийшло! Можна скористатися і досвіченому педагогу, і початківцю. Цікаво, продумано, розписано все досконало. дякую за гарну роботу.