Сценарій театрального дійства. П’єса Миколи Куліша “МИНА МАЗАЙЛО”

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій театрального дійства. П’єса Миколи Куліша “МИНА МАЗАЙЛО”
Посада: Педагог-організатор
Місце роботи: Вараська ЗОШ №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сценарій виступу театрального гуртка “АРТЛАЙФ”. Мета: виховувати в учнів патріотичні почуття, гордість за свій рід, прагнення вивчати родовід, осягати багатство рідної мови.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Школярам дуже подобається перевтілюватися в ролі героїв п’єс. І добре, що вчителі знаходять для себе радість в керівництві самодіяльним театром. Це велика педагогічна та творча робота. Адже, щоб поставити такі спектаклі, треба чимало потрудитися. Молодець! Не зупиняйтеся на досягнутому.

  2. Сподобалося, як автор творчо підкорегувала матеріал для театральної постановки. Таку розробку можна використати для виступу театрального гуртка чи фрагментально на уроці української літератури під час вивчення п`єси М.Куліша “Мина Мазайло”

  3. У сучасній школі ідеї патріотичного виховання органічно вписуються у зміст і методику навчальної та позаурочної роботи. Виступ театрального гуртка підтверджує це.Сподобалась неординарна подача відомого твору. Гадаю, публікація знадобиться колегам у творчій роботі.

  4. Хочу подякувати Маргариті Владиславівні за чудову роботу. Мене захопив Ваш сценарій. На жаль, на уроці вчитель не має змоги стільки часу приділити театральному дійству , яке показує український колорит та виховує патріотичні почуття. Дякую.Успіхів.