super@urok-ua.com

Сценарій родинного свята “День захисника Вітчизни”

Автор матеріалу: Сценарій родинного свята “День захисника Вітчизни”

Сценарій родинного свята “День захисника Вітчизни”
Сценарій родинного свята, присвяченого Дню захисника Вітчизни, розроблений для учнів початкових класів. Участь у заході беруть всі учні класу. Гості: таусі, дідусі. Також є номери для привітання зі святом хлопчиків-однокласників. Метою заходу є патріотичне та родинне виховання учнів початкових класів.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Такі заходи традиційно проводяться у кожній школі, адже День захисника Вітчизни – це свято гордості за людську гідність та незламність. Запропонована автором публікації робота спрямована виховувати в учнів патріотичні почуття.

  2. Тема родинного свята на часі. Добре , що у заході беруть участь не лише учні, а й татусі і дідусі , бо ця спільна справа згуртовує колективи. На святі,як і годиться, лунають пісні, проводяться конкурси , панує гарний настрій. Такі заходи нам дуже потрібні. Дякую.

  3. На фоні подій, що відбуваються, тема дуже актуальна. Важливо, щоб діти зрозуміли всю важливість слова “захисник”. Правда, як не дивно, про захисників якось мало йдеться. Із сценки-гуморески можна зробити висновок, що захисники у нас мами. Я не проти такого варіанту сценарію, але назва зовсім недоречна.

    1. Свято не може бути одноманітним – занудьгують і діти, і батьки. Тому в сценарії присутні і пісні, і жартівлива сценка, і конкурси з частівками для хлопчиків. Протягом року є багато урочистих дат і в школі проводяться заходи суто на патріотичну тему.

  4. конспект свята побудований методично грамотно, використано цікаві форми роботу дітей під час свята. Похвально, що залучені батьки й дідусі учнів. Сподобалось абсолютно все. Багато пісень, що робить родинне свято невимушеним. Спасибі.