mail@urok-ua.com

Сценарій родинного свята “День захисника Вітчизни”

Сценарій родинного свята “День захисника Вітчизни”
Сценарій родинного свята, присвяченого Дню захисника Вітчизни, розроблений для учнів початкових класів. Участь у заході беруть всі учні класу. Гості: таусі, дідусі. Також є номери для привітання зі святом хлопчиків-однокласників. Метою заходу є патріотичне та родинне виховання учнів початкових класів.

Сценарій заходу

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(22 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
906

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Тема родинного свята на часі. Добре , що у заході беруть участь не лише учні, а й татусі і дідусі , бо ця спільна справа згуртовує колективи. На святі,як і годиться, лунають пісні, проводяться конкурси , панує гарний настрій. Такі заходи нам дуже потрібні. Дякую.

  2. На фоні подій, що відбуваються, тема дуже актуальна. Важливо, щоб діти зрозуміли всю важливість слова “захисник”. Правда, як не дивно, про захисників якось мало йдеться. Із сценки-гуморески можна зробити висновок, що захисники у нас мами. Я не проти такого варіанту сценарію, але назва зовсім недоречна.

    1. Свято не може бути одноманітним – занудьгують і діти, і батьки. Тому в сценарії присутні і пісні, і жартівлива сценка, і конкурси з частівками для хлопчиків. Протягом року є багато урочистих дат і в школі проводяться заходи суто на патріотичну тему.

  3. конспект свята побудований методично грамотно, використано цікаві форми роботу дітей під час свята. Похвально, що залучені батьки й дідусі учнів. Сподобалось абсолютно все. Багато пісень, що робить родинне свято невимушеним. Спасибі.