mail@urok-ua.com

Сценарій розваги для дітей старшої групи на тему: «Ярмарок дзвінкоголосий всіх до себе в гості просить!»

Упродовж багатьох століть наші предки виробили цілу систему обрядів, звичаїв, свят, пов’язаних із кожною порою року. Без знання українських народних звичаїв виховати справжнього українця неможливо. Пропоную до вашої уваги один із сценаріїв осіннього свята.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Український ярмарок – це завжди яскраве дійство, гомінкий різноголос покупців та продавців….Але, ярмарок- це веселі ігри, змагання й жарти . Грають у всих куточках веселі музики. А у Вас мало ігор, немає оркестру . 4 пісні, 1 таночок та 1 ігра – це дуже сумний ярмарок. Свято з-за цього заурядне .

    1. А мені ярмарок сподобався! І батькам дітей також. Більш ніж заурядна та людина, яка, оцінюючи працю іншого, сама пише з помилками. Непогано було б спочатку вивчити граматику!

  2. Чого тільки не було на Вашому осінньому ярмарку: продаж товару батьками, пісні, загадки, танці. Це дуже весело і яскраво. Спільними зусиллями дітей та батьків було створено справді святкову атмосферу, бо свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з дарами природи.