mail@urok-ua.com

Сценарій свята «Рідна Матуся»

Сьогодні до нас на крилах весни прилинуло свято Матері. У цей день вшановують Матір Божу – ту земну жінку, що привела на світ Сина Божого – Спасителя світу. У цей день низько вклоняємось рідній матусі, яка вдихає життя в свою кровинку, наповнює її духом свого народу, його словом, піснею, думкою, любов’ю.

Вікно перегляду документа

  • : Біла Надія Миколаївна
  • : вчитель початкових класів
  • : ліцей ім.В.Симоненка, м.Львова
  • - Сценарій свята «Рідна Матуся»
  • : woman
  • : 2
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Сценарій актуальний. Колеги обов’язково скористаються. Розробка відповідає віковим особливостям дітей. Матеріал використаний різноманітний. Створена атмосфера свята, доброзичливості.

  2. Свято Матері відповідає сучасним запитам. Вчитель дбає , щоб учні активно сприймали інформацію, дарували любов найріднішій людині. Захід сприяє підвищенню загальнокультурного рівня школярів.

  3. Таке свято несе в собі великий емоційний заряд, діти всю свою любов і повагу до матері висловлюють через пісні, вірші, хороводи, прислів’я та приказки, інсценізації. Тут вони мають можливість проявити всі свої почуття до найріднішої людини. Дякую!

  4. Пісні,хороводи, поезія, прислів’я – на цьому занятті є все, що необхідно для організації свята. Сценарій складено відповідно до вікових особливостей учнів початкової школи. Дякую.