Сценарій тематичної виховної години «Моя бібліотеко! Ти мудрість всіх віків, хранителька добра!»

Сценарій тематичної виховної години «Моя бібліотеко! Ти мудрість всіх віків, хранителька добра!»
В даній методичній розробці представлено сценарій тематичної виховної години до Всеукраїнського дня бібліотек, який розкриває внесок бібліотек у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, демонструє найкраще, що напрацьовано в бібліотеках, сприяє підвищенню соціального статусу та престижу бібліотек, професії бібліотекаря.
Матеріал може бути використаний викладачами, кураторами, працівниками бібліотеки та студентами при проведенні позааудиторних заходів.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

  • : Кордонська Альона Василівна
  • : викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  • : Могилів-Подільський технолого-економічний коледж Вінницького НАУ
  • Сценарій тематичної виховної години Моя бібліотеко!
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Подібні заходи надзвичайно необхідні , в епоху розвитку інформаційних технологій втрачається любов до книги, читання. Корисна публікація для педагогів, бібліотекарів та інших.Фото ілюструють хід виховного заходу.

  2. Цікава і пізнавальна розробка виховного заходу, адже автором підібраний матеріал про історію книги та книгодрукування. Особлива атмосфера створюється завдяки вдало підібраним віршам, легендам. Матеріал розробки можна використати у школі для проведення виховної години або Свята книги.

  3. Сучасна бібліотека – це не просто книгозбірня, а й відкритий кожному безмежний інформаційний світ; це храм духовності, до якого завжди можна прийти не тільки в пошуках істини, а й за розрадою, прагненням досягти душевної рівноваги. Для більшості людей бібліотеки – це частина їхнього життя. Дякую за корисний матеріал!