mail@urok-ua.com

Сценарій виховної години до Міжнародного Дня Миру

Ознайомлення з історією започаткування цього свята; формування в учнів розуміння єдності та цілісності України. Привернути увагу школярів до проблеми мирного співіснування на Землі, необхідності згуртування людства для досягнення миру; наголосити на важливість принципів, закладених в Декларації Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир; формувати негативне ставлення до агресії, зла, ненависті; виховувати почуття взаємоповаги, толерантності, гуманності, гордості та шани за полеглих в боях за Батьківщину; тих, хто відстоював незалежність України.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Випадок : біля смітника навкруг людина поважного віку розкидає залишки супу з кастрюлі. На зауваження навіщо??
    Відповідь” кормлю голубів Це птица мира”
    Пропозиція : Врахуйте : що якщо хочете миру, Треба бути сильними і духом і тілом.

  2. Ольга Юріївна поділилася з нами розробкою виховної години, яка стосується Міжнародного Дня Миру.Для учнів початкових класів вчитель надає доступний для сприйняття матеріал невеликий за обсягом.Мети досягнуто. Дякую.

  3. День миру є святом, яке ще раз нагадує, що нічого ціннішого не існує в світі, як мирне небо над головою. Вчитель підібрала дуже чуйні вірші, слова, які торкаються душі, і викликають почуття суму, болі за свою Батьківщину. Корисне свято для патріотичного виховання учнів. Дякую.

  4. Дуже гарна розробка, побільше таких заходів потрібно проводити, бо діти знайомляться з історією започаткування цього свята, формується в учнів розуміння єдності та цілісності країни, дійсно. наголошено увагу школярів до проблеми мирного співіснування на Землі, необхідності згуртування людства для досягнення миру; наголосити на важливість принципів, закладених в Декларації Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир.