mail@urok-ua.com

Сценарій виховної години «Екологічний дзвін», 5 клас

Даний захід дасть можливість формувати екологічну культуру учнів на основі знань та вмінь, ціннісних орієнтацій, переконань та ідеалів, ознайомити учнів зі складною проблемою забруднення довкілля, від розв’язання якої залежить існування людей на планеті Земля; формувати позитивну мотивацію в учнів на збереження природи та поліпшення ставлення до неї, відальності за майбутнє планети, України, рідного краю;
розкрити творчі здібності, заохотити дітей до глибокого вивчення екологічних проблем.

Сценарій виховної години

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
526

2 коментарі

  1. “Екологічний дзвін” – це не просто гарна назва виховної години, а проблема сьогодення. Робота є змістовною. Дуже зацікавила “Екологія в прислів*ях” та “Двоколірний вірш”. Я вважаю, що учні вже зараз почнуть “працювати на своє здоров*я” та збереження екосистеми для наступних поколінь завдяки цій розробці. Дякую!

  2. Любове Володимирівно! Дуже цікава і повчальна у вас розробка виховної роботи. У наш час конче необхідно прививати дітям любов до природи та вчити їх зберігати навколишнє середовище, вони ще малі, але їм потрібно прищеплювати ще змалечку любов до рідної природи. У своїй роботі я використаю обовязково вашу розробку.