mail@urok-ua.com

Конспект уроку 1 клас математика. Сценарій виховної години 2 клас

Відкритий інтегрований урок з математики ( природознавство, навчання грамоти) для 1 класу. мета якого є вдосконалити вміння учнів додавати і віднімати у межах 10, розв`язувати прості задачі; розширити уявлення дітей про рослинний і тваринний світ лісу.
Розробка позакласного заходу ” Відверта розмова” для 2 класу у формі відвертої розмови.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Інтегрований урок побудований на засадах особистісно орієнтованого навчання. Структура уроку відповідає методичним вимогам. Публікації заслуговують на схвальний відгук, форми та методи навчання обрано доцільно.

  2. Урок з математики вийшов відмінний, де присутні різні прийоми, форми і методи роботи. Всі діти залучені до роботи, роблять самостійні висновки, що завжди вітається. Урок цікавий, змістовний, пізнавальний. Думаю, що дітям на уроці нудьгувати було ніколи. Спасибі!

  3. Подорож до осіннього лісу – зразок вдалої інтеграції навчання грамоти, математики і природознавства. Ніде не зустрічала раніше інтегрованої вправи “Якщо хочеш…” . Дуже гарна для 1 класу на етапі організації дітей до уроку. Правильно, що вчитель пам’ятає: в 1 класі домашні завдання не задаються і не перевантажує дітей.

  4. Конспект уроку з математики відповідає поставленій меті. Але немає самостійної роботи учнів, роботи в парах, роботи в групах, і т.д. Відсутнє домашнє завдання. Конспект потребує ретельного допрацювання