Сценарій літературно – музичної години «Рідну землю де живем, українською зовем!» (до Міжнародного дня рідної мови)

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій літературно – музичної години «Рідну землю де живем, українською зовем!» (до Міжнародного дня рідної мови)
Посада: викладач української мови і літератури
Місце роботи: Володимир-Волинський агротехнічний коледж

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сценарій літературно – музичної години «Рідну землю де живем, українською зовем!» до Міжнародного дня рідної мови.
Мета якого наступна: формувати розуміння того, що українська мова – наш скарб та невід’ємна умова існування народу і України як держави; розширювати знання про красу і багатство української мови; пробуджувати почуття національної гідності ;берегти та сповідувати народний звичай шанобливого ставлення до батьків, своєї землі, декламувати поетичні твори..

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Літературно – музична година спрямована на підвищення рівня розвитку студентів. Зміст заходу зацікавлює присутніх, підвищує інтерес до вивчення рідної мови. Сподобалась вікторина. Презентація вдало доповнює захід.

  2. Не може не зацікавити учнів історія суперечки українця з іноземцями. Гарними є вірші та цікаві завдання. Ми – носії мови, тому маємо дбати про її чистоту та багатство, такою є мета заходу. Дякую!

  3. Представлено сценарій, який насичений різними видами роботи, що мають спільну мотивацію – плекати любов і шану до рідної мови.Гуморески, поезії та пісні забезпечили емоційний настрій заходу. Цікавою є гра-вікторина. Дякую.

  4. У запропонованій розробці літературно-музичної години головні акценти зроблено на зміцненні почуттів любові до України,української мови,на вихованні людяності (гумореска “Кухлик”).поваги до старших,культури мовлення і поведінки.Дякую

  5. Виховний захід досить доречний для того, щоб допомогти вихованцям відчувати себе справжніми українцями, виховувати любов до українського слова, гордість за невичерпну скарбницю рідної мови. Емоційної забарвленості святу додають презентація, пісні, вірші, гуморески, ігри.