mail@urok-ua.com

Сценарій виховного заходу до Міжнародного дня рідної мови

Захід проходить у формі акрозаняття: присутні, беручи участь у кожному конкурсі, називають певну літеру, з яких утворюється тема заходу.

Сценарій

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
2480

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Я дуже серйозно ставлюся до проведення Міжнародного дня рідної мови.Валентина Юхимівна зробила все,щоб свято вийшло цікавим та захоплюючим.Бажаю творчого натхнення у вашій педагогічній роботі!

  2. Загалом Ваш захід є цікавим : поєднано різноманітні форми та методи роботи. Гадаю учнів зацікавила форма акрозаходу. Проте, презентацію, гадаю, треба використовувати протягом усього заходу, зробити роботу з прислів’ями, котрі представлені в презентації. Чи просто,якщо бажаєте використати презентацію наприкінці, зробіть її трішки меншою. І хотілось би дізнатись, як і коли Ви збираєтесь перевірити домашнє завдання.

  3. Вдала мовно-літературна вікторина, є робота з тлумачним словником. Гарно підібрані вірші для гуртківців. Хорошу атмосферу створюють гуморески та інсценізація. Презентація дуже яскрава та корисна, яку точно представлю для своїх учнів. Милозвучні вислови про мову підкреслюють мету заходу.