mail@urok-ua.com

Створення дидактичних матеріалів засобами ІКТ

В умовах сучасного інформаційного простору організація навчальної діяльності за допомогою ІКТ – це ефективний спосіб підвищення інтересу до навчання, наочності, науковості, уникнення одноманітності, шаблонності в роботі, орієнтація на успіх, на результат а також потужний інструмент для отримання, опрацювання дитиною великої кількості інформації за короткий проміжок часу. Важаю, що до створення дидактичних матеріалів для уроків зарубіжної літератури потрібно залучати безпосередньо самих учнів, а не давати готові інформаційні знання.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
352

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Стаття актуальна, дякую. Але від Вашої презентації я просто в захваті, тому я її вже зберегла до своїх методичних архівів. Обов*язково використаю презентацію на власних уроках, раджу й колегам. Дякую!

  2. Вдячна автору за дану публікацію, яка має змістовний матеріал, що підтверджує актуальність теми та надає приклади практичного використання ІКТ. Дуже важливою є організація самостійної роботи учнів як на уроці, так і в позаурочний час. Наталія Віталієвна показала можливі електронні ресурси, за допомогою яких можна долучати учнів до створення дидактичних матеріалів.

  3. З задоволенням прочитала статтю, хоча теж намагаюся долучати учнів практично всіх ланок до розробки завдань один для одного. Дуже точно описано технології, в яких можна створювати завдання, що буде міцною допомогою, як вчителям, так і учням.