mail@urok-ua.com

Свято Букваря

Сценарій Свята Букваря.

 • : Кузнєцова Тетяна Сергіївна
 • : вчитель початкових класів
 • : Бердичівська СЗОШ № 8
 • Свято Букваря
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

 1. У сценарії Тетяни Сергіївни ,особисто для себе, віднайшла нові пісні на мотив відомих пісень, зміст віршів теж не зустрічала . На святі учні демонструють свої творчі здібності, знання. Думаю, що настрій у всіх був чудовий. Дякую.

 2. Сценарій, дійсно, святковий. Гарні вірші, пісні, цікава інсценівка. Не обійшлося і без участі казкових героїв – Мальвіни, Сови, Буратіно, діти завжди дуже раді таким незвичайним гостям. Дякую.

 3. Сценарій розроблений дуже детально, підібрано велика кількість віршів, пісень. Вчитель хоче залучити всіх дітей свого класу до проведення свята. Сподобалась також запропонована інсценівка. Дякую автору.

 4. Коли починається підготовка до будь-якого свята, то кожен вчитель шукає цікавий сценарій. Я дякую Тетяні Сергійовні за її роботу, але багато віршів вже засторілі. Якщо герої Буратіно, Мальвіна та Сова учні 1 класу, то це дуже великий за обсягом для них текст, хоча дуже цікавий. Дуже гарно підібрані пісні. Успіхів в роботі!

  1. Дякую, Ірино! Казковими героями на даному святі були учні 5 класу, діти яких я вже випустила.
   Я також залучаю їх до свят, їм це подобається, вони із задоволенням приймають участь. Щодо віршів, то справді є застарілі, але складаючи сценарій, я перечитала стільки віршів, але деякі нові, сучасні вірші не завжди доречні та зрозумілі дітям,як говориться “з приколами”.

 5. Свято Букваря – особливе для першокласників. Тому вчитель довго та ретельно до нього готується. В даній публікації велика кількість віршів. адже вчитель залучила до декламування усіх учнів. Звеселяють свято своїм дійством казкові герої, яких так полюбляють малюки. Дякую за публікацію!

  1. Дякую, Світлано! Справді , це свято особливе для першокласників, як і для їхніх батьків. Кожна мама хоче побачити і почути свою дитину, кожен хоче взяти участь у святі. Тому і використала віршів по кількості учнів, щоб нікого не образити.