super@urok-ua.com

Учнівський навчальний проект “Твоє життя йде з родини”.

Автор матеріалу: Учнівський навчальний проект “Твоє життя йде з родини”.

Цей проект був спланований та втілений колективом учнів 4 класу та класним керівником, який тривав на протязі 1 року. Робота над проектом сприятиме розкриттю здібностей, талантів дітей, викличе бажання творчо працювати, адже ця тема їм дуже близька. З’явилась можливість учителю більше дізнатися про своїх учнів та їх родини, родинні стосунки, сімейні традиції.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Юлія Валеріївна талановито підійшла до реалізації проекту “Твоє життя йде з родини”. Представлений цілий цикл заходів, в яких брали участь учні 4 класу – безпосередні виконавці пошукової діяльності. Спасибі за Ваш згрупований,об ємний матеріал.

  2. Представлений матеріал стане у нагоді всім і вчителям, і педагогу- організатору, і класоводу. Проект чітко описаний, все викладено ясно, згруповано по темам. Тема є актуальною, розпочинаємо її вивчати в 1 класі і поступово розширюємо, поглиблюємо знання, збільшуємо матеріал дослідження.Дякую.

  3. Проведена колосальна робота. Творчий проект згуртував учнівський колектив навколо опрацювання теми “Твоє життя йде з родини”. Важливість родинного виховання важко переоцінити. Теоретична частина роботи складена відповідно до вимог. У дослідницькій роботі використовувалися анкети, які аналізувалися. До змісту творчого проекту входить урок, виховний захід, світлини виставки виробів та малюнків. На мою думку, результат роботи приніс задоволення всім його учасникам. Дякую.

  4. Дуже хороша робота. Практично пророблена робота. Тема проекту важлива і цікава. Адже головним завданням вчителя є не просто стати класним керівником, а стати класною мамою. А якщо врахувати, що дітки всі різні, то завдання це не просте. Така робота дуже об’єднує і зміцнює клас. Вчить працювати разом, шукати разом, творити разом. Дуже добре, якщо хорошим зразком у цьому є власна родина. Дякую вам.