mail@urok-ua.com

Тренінгове заняття: “Твоє життя – твій вибір”

Мета: формування активного усвідомлення учнями широкого кола своїх можливостей, своєї активної позиції в їх реалізації; виховання в учнів усвідомлення взаємозв’язку в житті наших можливостей і наших здібностей; навчати визначати власні духовні цінності та вплив духовних цінностей на життя.
Обладнання: невелика свічка; папірці для поділу учнів; ватман з деревом, життям; клейкий папір; надувна кулька.
ХІД:
Психолог: Любі друзі! Сьогодні на нашому занятті ми з вами поговоримо про життя, наші життя та можливостей й вибір, який нам доводиться робити в житті.
Життя … Воно прекрасне. І творить його людина. Але життя прожити – не поле перейти. Щасливий той, хто лічить зорі в небі. Щасливий тому, що має свою зорю, яка світить йому все життя.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дане заняття сприяє розвитку самоусвідомлення учнів, формує у них прагнення до самовдосконалення і самоакцептації, і вже тому є дуже потрібним для старшокласників. Насичене, інформативне, цікаве, особливо завдання на саморефлексію.

  2. Я вважаю, що такі тренінгові заняття для старшокласників дуже корисні. Підібрані вправи відповідають темі, налаштовують на відвертість, на краще пізнання одне одного, створюють атмосферу толерантності.

  3. Тренінгове заняття дає змогу учням усвідомити сенс життя, скоригувати та обрати правильний вибір. Психолог підібрала різнопланові вправи для вирішення поставлених цілей. Рекомендую кожному класному керівникові використати і у своїй педагогічній практиці даний тренінг. Дякую за Вашу роботу!