Заняття з елементами тренінгу “Все в твоїх руках”

Автор публікації
Автор матеріалу: Заняття з елементами тренінгу “Все в твоїх руках”
Посада: практичний психолог
Місце роботи: ДПТНЗ "Володарський професійний аграрний ліцей"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Заняття з елементамим тренінгу для здобувачів освіти. Мета заняття – показати цінність людського життя.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Дякую вам, за ваше заняття-тренінг. Дуже змістовний матеріал, тема досить актуальна для нашого часу. Залюбки візьму до уваги ваш матеріал.

  2. Ваше заняття активне, так як перевага віддається діяльності дітей. Тема заняття – актуальна, адже саме цінне в людини це її життя. І завдяки Вашому заходу діти це чудово усвідомлять. Дякую!

  3. Ганна Михайлівна надає розробку гарного тренінгу, елементи якого можна використовувати й на звичайних уроках, адже цінність людського життя є важливою. Зацікавила інформація в додатках, результати соціального опитування. Дякую.

  4. Галино Михайлівно, дякую Вам за такий чудовий тренінг. Як кажуть, на одному подиху ознайомилася з матеріалом, який Ви підготували – цікаво, життєво, практично, емоційно. Такі заняття мають важливе виховне значення для молодого покоління. Дякую.

  5. Ганна Михайлівна пропагує життєві цінності,які є дуже вагомими для кожного із нас.Матеріали заняття можна використати як окремі елементи уроків,де вивчається тема про життєві цінності,а також для класних та виховних годин.Дякую