super@urok-ua.com

Учнівський проект 2 класу “Найщедріша годівничка”

Автор матеріалу: Учнівський проект 2 класу “Найщедріша годівничка”

Мета проекту: вивчити видове різноманіття зимуючих птахів села Новопідгородне і округи, вивчити спосіб життя птахів узимку, навчитися виготовляти годівнички та підкормлювати, визначати, спостерігати та облікувати зимуючих птахів. Головне наше завдання – залучити якомога більше учнів до охорони та допомоги зимуючим птахам.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Проектна робота має на меті долучати учнів до збереження природи, брати активну участь у виготовленні годівнички. Сподобались фото, які підтверджують проведення операції “Найщедріша годівничка”.Дякую!

  2. Робота над проектом – це творчість, як для дорослого, так і для дитини, яка допомагає дитині реалізуватися, виразити себе в цьому процесі.Вчитель завдяки таким проектам навчить школярів думати, аналізувати, висувати ідеї, творчо підходити до вирішення будь-яких завдань, цінувати прекрасне. Дякую.

  3. Шановна Ольга Анатоліївна, ви вчите дітей вивчити спосіб життя птахів узимку, навчаєте їх виготовляти годівнички та підкормлювати птахів. Годівнички у вас створилися як витвір мистецтва: різні форми та кольори, яскраво! Ви молодці! Наснаги вам у праці, залишайтеся такою ж творчою натурою, несіть добро дітям! Дуже добра справа! Розробка цікава!