super@urok-ua.com

Умови і причини винекнення пожеж. Принципи запобігання та гасіння пожеж. Відпрацювання навичок евакуації з приміщення школи

Автор публікації
Автор матеріалу: Умови і причини винекнення пожеж. Принципи запобігання та гасіння пожеж. Відпрацювання навичок евакуації з приміщення шк...
Посада: вчитель основ здоров'я
Місце роботи: Куньєвський НВК Ізюмської районної ради Харківської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Цей документ присвячений пожежній безпеці для 5 класу, акцентуючи на умовах і причинах винекнення пожеж, принципах їх запобігання та гасіння, а також відпрацюванні навичок евакуації зі шкільного приміщення.

Мета уроку включає:

  • Поглиблення знань учнів з правил пожежної безпеки.
  • Формування вмінь і навичок у запобіганні та реагуванні на пожежонебезпечні ситуації.
  • Розвиток здатності орієнтуватися у загрозливих ситуаціях і використання отриманих знань у житті.
  • Виховання вмінь робити висновки та спонукання до осмисленої особистісної позиції щодо дотримання правил пожежної безпеки.

Очікувані результати:

Після уроку учні мають засвоїти основні умови виникнення пожежі, поняття стадій горіння, основні види горючих матеріалів, правила поведінки під час пожежі, способи захисту органів дихання та гасіння пожежі на першій стадії, а також уміти діяти правильно під час пожежі.

Методи та обладнання:

На уроці застосовуються методи проблемних ситуацій, розповіді, бесіди, роботи в групах, самостійної роботи учнів. Використовується обладнання таке як таблиці з пожежної безпеки, картки для роботи в групах, скляний ковпак, матеріали для різних дослідів та виготовлення підручних засобів захисту.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Дана розробка – один із видів нестандартного уроку з елементами тренінгу. Це ефективна форма навчання. На уроці використовуються активні методи навчання: досліди, робота в групах, робота в колі, прийом “Причина-наслідок”, перегляд відеороликів, прийом “Тепло долонь”.