Конспект з навчання грамоти на тему: Звуки [дз], [дз‘], позначення його буквосполученням «дз». Відпрацювання злитої вимови звуків [дз], [дз‘].

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект з навчання грамоти на тему: Звуки [дз], [дз‘], позначення його буквосполученням «дз». Відпрацювання злитої вимо...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Слободоболехівський НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект з навчання грамоти на тему: Звуки [дз], [дз ‘], позначення його буквосполученням «дз≫. Відпрацювання злитої вимови звуків [дз], [дз ‘].
Конспект розроблено для 1 класу.
Мета: формувати в учнів навички злитої вимови звуків [дз], [дз ‘]; поглиблювати вміння співвідносити звуко-буквені структури слів; розвивати образне мислення, увагу, спостережливість, вчити помічати красу рідної природи; виховувати у дітей любов до природи, спостережливість.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Тема для засвоєння першокласниками нелегка, але вчитель добирає всі можливі методи та прийоми, які дають змогу якісно оволодіти знаннями. Сподобались ігри та розвивальні вправи. Урок побудований методично вірно.

  2. Матеріал відповідає віковій категорії. Підібрані завдання розвивають образне мислення, увагу. Учитель для пояснення використовує ігровий метод навчання. Урок цікаво сплановано.Дякую. Успіхів.

  3. Конспект уроку має усі необхідні складові для розкриття та засвоєння навчального матеріалу. Підібрані цікаві і різноманітні вправи, які відповідають віковим стандартам учнів. Можна добавить фізкультхвилинку з використанням віршика, де зустрічається звук [дз].