super@urok-ua.com

Букви, що позначають голосні звуки. Позначення звуків буквами у тих випадках, коли написання відповідає вимові

Автор матеріалу: Букви, що позначають голосні звуки. Позначення звуків буквами у тих випадках, коли написання відповідає вимові

Букви, що позначають голосні звуки. Позначення звуків буквами у тих випадках, коли написання відповідає вимові
Урок присвячен темі “Букви, що позначають голосні звуки. Позначення звуків буквами у тих випадках, коли написання відповідає вимові”. Мета: закріпити вміння учнів перелічувати голосні звуки і називати букви та їх позначення

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Вчитель чітко формулює мету уроку, зазначаючи формування ключових компетентностей. Під час малюнкового диктанту розвивається логічне мислення школярів.Дібрані завдання на уроці ефективно сприяють формуванню відповідних вмінь і навичок та відповідають віковим особливостям учнів.

  2. Хороша ідея побудувати урок навколо “хмар”: все від каліграфічної хвилинки і аж до підсумку уроку пронизано однією темою. Це важливо, адже часто вчителі забувають про, що йшла мова на початку уроку і кидаються з однієї вправи на іншу. Додаю конспект уроку до своєї скриньки напрацювань. Конспект чітко побудований, все взаємопов”язано і логічно. Рекомендую іншим!

  3. Конспект уроку повністю розкриває вказану тему. Системою запропонованих вправ вчителька досягає поставленої мети: не лише формує, а й закріплює у дітей раніше набуті знвння. Доцільно і вміло використовуються педагогом інтерактивні технології, причому у досить широкому аспекті.