super@urok-ua.com

Урок до дня міста “Моє місто-краплиночка на карті України”

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок до дня міста “Моє місто-краплиночка на карті України”
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Хмельницький НВК №4

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Тема: Моє місто – краплиночка на карті України.

Мета:

  • Вчити учнів з повагою ставитися до рідного міста
  • Ознайомити молодших школярів з історією, культурою рідного міста
  • Розвивати пізнавальний інтерес, увагу
  • Виховувати почуття гордості за свій рідний край

Обладнання: карта Хмельницького, зображення герба і прапора, ілюстрації, відео сюжет.

Клас: 4-А

Вчитель: Паштепа Людмила Олександрівна, Хмельницький НВК №4

Хід уроку:

  1. Організація класу: вірш-привітання
  2. Робота над темою уроку:
    1. Мотивація навчальної діяльності
    2. Читання вірша “Облітав журавель”
    3. Бесіда на уточнення понять “Батьківщина”, “мала батьківщина”
  3. Творчі вправи з розвитку мовлення
  4. Повернення в історію:
    • Гра “Машина часу”
    • Зупинка “Історична”
    • Зупинка “Символічний знак”
    • Зупинка “Відпочинок”
    • Зупинка “Мальовниче місто”
    • Зупинка “Ігрова”
    • Зупинка “Поетична”
    • Зупинка “Мистецька”

Підсумок уроку: В майбутньому учні можуть жити де завгодно, але рідне місто Хмельницький залишиться в їхніх серцях назавжди.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Згодна з попередніми коментаріями, матеріал дуже цікавий, він вчить дітей любити своє місто, свою країну, цікаво побудовано захід – у формі зупинок, все зрозуміло, корисно. Рідне місто- як струмок, з якого може починатися велика ріка. Наснаги вам у роботі, шановна Людмила Олександрівна.

  2. Сподобалась мотивація навчальної діяльності, творчі вправи з розвитку мовлення, гра “Машина часу”, з якої учні дізнаються багато цікавого.Урок навчає любити свою рідну домівку. місто не на словах, а на ділі. Дякую!

  3. Людмило Олександрівно! Дякую за публікацію. Сподобався етап мотивації, який передбачає роздуми дітей. Ви вміло користуєтеся проблемно-пошуковим методом навчання, тому Ваші учні – маленькі дослідники – переживають радість справжнього відкриття! Значною є робота з розвитку мовлення. Форма подорожі зумовлює динаміку уроку. Багато пізнавальної інформації. Після такого уроку неможливо не любити рідне місто. Успіхів!

  4. Початок уроку цікавий, створює відповідний робочий настрій, налаштовує на творчість. Історичний матеріал про рідне місто є об’єктом краєзнавчого дослідження учнів. Використовуючи ігровий метод, учитель заохочує до навчання школярів. Дякую.

  5. Розробка заходу починається цікавим вступом-мотивацією, що надає відповідного настрою усій подальшій роботі на уроці. Сподобалося, що вчитель не сама розповідає матеріал, а у формі діалогу спонукає учнів самостійно знаходити відповіді, робити висновки, також учитель вказує на різницю написання слова “Батьківщина” з великої і малої літери. Хороша задумка із машиною часу. Хороша розробка!

  6. Вчитель дотримався всіх вимог до оформлення конспекту уроку. Добра мотивація – запорука плідної та якісної роботи. Проводилася робота з розвитку мовлення, використовувалася гра, як один із прийомів успішної діяльності, не обійшлося і без роботи в групах. Розробка вражає своєю своєрідністю! Дякую!