Урок-гра з зарубіжної літератури для учнів 9-х класів (за творчістю М.В.Гоголя) “Ласкаво просимо в місто N”

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок-гра з зарубіжної літератури для учнів 9-х класів (за творчістю М.В.Гоголя) “Ласкаво просимо в місто N”
Посада: вчителі філолого-естетичного циклу
Місце роботи: Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Літературна гра для учнів 9-х класів “Ласкаво просимо в місто N !” (за творчістю М.В.Гоголя) розроблена на основі відомої гри “Своя гра”. Допоможе учням долучитися до творчої спадщини великого письменника. Матеріал можна використовувати як урок-гру та предметний позакласний захід.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Гра допомагає підвищити мотивацію до вивчення літератури, також зацікавлює . Даний матеріал можна використати повністю, частково , доповнити власними завданнями. Презентація містить необхідну для заходу інформацію. Дякую.

  2. Учителями проведена велика підготовча робота для реалізації поставленої мети. Але завдання всіх турів однотипні, відсутні творчі види робіт. Презентація із 84 слайдами — це забагато. Дякую і вибачте за зауваження.

  3. Урок-гра містить багатий ілюстративний матеріал, що сприятиме успішному його проведенню. Включає найрізноманітніші завдання: “Вгадай текст”, “Вгадай героя”, “Чиї слова?”, “Закінчіть фразу”. Зміст Вашого уроку цікавий і захоплюючий, спонукає до фантазії, творчості. Ігрові технології завжди дають позитивний результат. Дякую!

  4. Цікава форма позакласного заходу. Учитель розробила правила гри, з якими знайомить учнів на початку.Доповнює матеріал презентація. Літературна гра поглиблює знання учнів про творчість письменника. Дякую.