Урок математики з застосуванням ІКТ в 3 класі «Віднімання трицифрових чисел виду 650 – 290. Ускладнені задачі на зведення до одиниці»

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок математики з застосуванням ІКТ в 3 класі «Віднімання трицифрових чисел виду 650 – 290. Ускладнені задачі на зведенн...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Опорний заклад "ЗОШ І-ІІІ ст. с.Суходоли" Володимир-Волинського району Волинської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Для любителів застосування навчальних комп’ютерних програм з елементами гри, де кожен учень засвоює навчальний матеріал, працюючи за комп’ютером. Відповідно дібрана презентація, ігрова оболонка значно збільшує ККД уроку як для педагога, так і для дітей.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Подорожуючи українським ярмарком, учні у цікавій, інтерактивній формі закріплюють обчислювальні навички. Розв’язують веселі логічні задачі, цікаві приклади, проходять тести на комп’ютері і за свої старання отримують солодощі. Дякую.

  2. Прагнення вчителів досягти найкращих результатів у розв*язанні освітніх завдань спонукає до створення нестандартних уроків, впровадження іннованійних методів навчання. Даний урок відзначається творчим підходом до організації навчальної діяльності.