mail@urok-ua.com

«Урок –подорож до Сорочинського ярмарку», з математики для 2 класу. Тема: Додавання двоцифрових чисел. Розв’зання задач різними способами.

Конспект відкритого уроку з математики, на якому учні 2 класу здійснили подорож до Сорочинського ярмарку. Діти мали змогу ознайомитись з цим прекрасним українським звичаєм.

Метою уроку вчителя було продовжити навчати учнів додавати та віднімати одноцифрові числа до двоцифрових з без переходом через десяток; удосконалювати навички розв’язання задач різними способами; формувати уявлення про довжину і ширину прямокутника. Сприяти розвитку логічного мислення, уваги, пам’яті, вмінню аналізувати, робити висновки.

Сприяти вихованню товариськості, бажанню вчитися, працелюбності. Актуальними на уроці стали використання інтерактивних та мультимедійних методів навчання. На уроці були використані різноманітні види інтерактивних технологій.

Конспект уроку

Презентація

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
4
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
165

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Не можу отримати реквізити на оплату, не говорячи про сертифікат, пишу вже 5 раз, відповідь одна, звертаєтись до спаму. Нічого не було взагалі.

  2. Як я можу отримати сертифікат? Моя робота опублікованаю “Урок -подорож до Сорочинського ярмарку”, але на мою пошту не прийшли реквізіти .