mail@urok-ua.com

Урок-подорож з математики 1 клас. Тема. Склад числа 10

Конспект уроку – подорожі з математики у 1 класі НУШ на тему: «Склад числа 10».
Урок з математики у першому класі – це навчання у процесі гри. У дітей цього віку розвинена потреба всім допомагати. У представленому уроці першокласники, мандруючи казковим лісом, допомагають лісовим мешканцям та героям улюблених казок. На уроці математики учні не тільки рахують, а й розвивають свої творчі здібності та фантазію відповідно до теми тижня.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
241

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Цікавий нестандартний урок з математики, містить багато методів та прийомів навчання. Тема розкрита доступно, змістовно, велика кількість творчого матеріалу. А улюблені казкові герої навчають учнів математики без примусу. Натхнення Вам, Ольго Леонідівно!

  2. На уроці вчитель формує не лише предметну компетентність, а й розвиває творчі здібності учнів. Цей урок відповідає вимогам та критеріям Нової Української Школи. Дякую.

  3. Під час уроку вчитель намагається не “наповнювати” дітей знаннями, а навчити знаходити інформацію, застосовувати її на практиці у життєвих ситуаціях, через дії з різними об*єктами. Ольга Леонідівна застосовує цеглинки ЛЕГО, які дозволяють зацікавити здобувачів освіти.