Урок-подорож з математики 1 клас. Тема. Склад числа 10

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок-подорож з математики 1 клас. Тема. Склад числа 10
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку – подорожі з математики у 1 класі НУШ на тему: «Склад числа 10».
Урок з математики у першому класі – це навчання у процесі гри. У дітей цього віку розвинена потреба всім допомагати. У представленому уроці першокласники, мандруючи казковим лісом, допомагають лісовим мешканцям та героям улюблених казок. На уроці математики учні не тільки рахують, а й розвивають свої творчі здібності та фантазію відповідно до теми тижня.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. На кожному етапі уроку враховуються індивідуальні особливості та інтереси учнів, рівень їх підготовленості, здійснюється індивідуалізація навчання і диференційований підхід. Урок раціональний.

  2. Цікавий нестандартний урок з математики, містить багато методів та прийомів навчання. Тема розкрита доступно, змістовно, велика кількість творчого матеріалу. А улюблені казкові герої навчають учнів математики без примусу. Натхнення Вам, Ольго Леонідівно!

  3. На уроці вчитель формує не лише предметну компетентність, а й розвиває творчі здібності учнів. Цей урок відповідає вимогам та критеріям Нової Української Школи. Дякую.

  4. Під час уроку вчитель намагається не “наповнювати” дітей знаннями, а навчити знаходити інформацію, застосовувати її на практиці у життєвих ситуаціях, через дії з різними об*єктами. Ольга Леонідівна застосовує цеглинки ЛЕГО, які дозволяють зацікавити здобувачів освіти.