mail@urok-ua.com

Урок-тренінг з народознавства “А у нас на Україні”

Урок-тренінг з народознавства “А у нас на Україні” розширить знання учнів про народні звичаї, національну кухню, сприятиме розвиватку комунікативних здібностей, уміння себе презентувати, виховуватиме почуття національної гідності та гордості за українську націю, прищеплюватиме любов до української культури та народних традицій.

Screenshot_1

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Думаю, що після такого майстер-класу учні вдома здивують батьків знаннями про традиційну українську страву. Вважаю, що у Вас все вийшло так, як було заплановано, адже така тема близька кожному.

  2. Валентино Миколаївно! Вітаю. Дещо незвичним видається форма тренінгу і народознавча тематика. Радше, кулінарний майстер-клас “Як у нас на Україні вареники величають!”. Але в цьому, можливо, і Ваша творчість! Варенична тема для мене близька. Даруйте, я не про кулінарні смаки(хоча чого гріха таїти, як вареники не любити?!”. Свято “Вареничні посиденькі” я опублікувала на сайті. Якщо Вам цікаво, прочитайте. Я цю тему побачила так. Добре, що ми всі різні, а значить, маємо чого повчитися одне в одного! Успіхів!

  3. Валентина Миколаївна демострує гідний приклад для наслідування своїм вихованцям. Її колоритне національне вбрання заслуговує особливої уваги і похвали. Тема “вареників” представлена різнобічно і цікаво. Урок – тренінг насичений, вдало продуманий. Спасибі, учителю – берегине народних традицій і звичаїв!