«Різдвяні й Новорічні свята в Україні та у світі» (інтегрований захід із української літератури, народознавства та англійської мови)

Автор публікації
Автор матеріалу: «Різдвяні й Новорічні свята в Україні та у світі» (інтегрований захід із української літератури, народознавства та англі...
Посада: вчитель української мови та літератури, вчитель англійської мови
Місце роботи: НВК "Ліцей-загальноосвітня школа I-III ступенів "Лідер"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сучасна молодь має з гідністю презентувати українські духовні цінності на світовому рівні, а також бути в курсі традицій та обрядів інших народів. Пропонований інтегрований захід допоможе розвинути уміння передавати цікаву інформацію англійською мовою, поглибити знання учнів про українські Різдвяні й Новорічні свята, розвивати творчість та артистизм. Вивчення рідної та іноземної мови, звичаїв не лише рідного народу, а й інших країн є необхідними для успішності дитини, її позитивного світосприймання та євроінтеграції. Про що і йдеться в поданому матеріалі.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Такий незвичайний захід організувати непросто.Потрібна вагома підготовка учителів та учнів.Думаю,що відчуття потреби у нових знаннях про традиції Різдва та Новорічних свят позитивно вплинуть на учнів і підвищать загальний інтерес до заходу.Дякую

  2. Неперевершена розробка інтегрованого виховного західу. Дуже сподобалася інсценізація вертепу. Вчителі майстерно об’єднали відомості з трьох дисциплін, підібрали матеріал. Побувати на такому заході було б дуже цікаво. Дякую.

  3. Інтегрований новорічний захід містить багато пізнавальної інформації, яку можна використати під час бесід, уроку. Сподобалось оформлення новорічних листівок англійською мовою, цікавими є інсценізації українських обрядів.