mail@urok-ua.com

Урок виробничого навчання за темою “Приготування риби, запеченої під майонезом”

Урок виробничого навчання за темою “Приготування риби, запеченої під майонезом”
Урок з виробничого навчання у формі конкурсу з різними цікавими завданнями та практичною частиною

 • : Савчук Наталія Іванівна
 • : майстер виробничого навчання
 • : ДПТНЗ "Соснівський професійний ліцей"
 • Урок виробничого навчання
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
189

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Дана публікація буде корисною для майстрів виробничого навчання будь-якої професії. Автор дає нам зрозуміти одну важливу річ – треба бути закоханим у свою роботу і тоді твої уроки будуть такими ж яскравими. Тип уроку – конкурс дає можливість учням проявити свої і професійні здібності, і творчість, і розвиває командні та лідерські якості. Поєднати рибу не тільки з майонезом, а й з поезією, музикою, конкурсами, жагою перемоги може тільки справжній креативний професіонал своєї справи. Щиро вдячна, пані Наталіє за ваш труд.

 2. Дуже цікава розробка уроку, та ще й з рецептами, згодна, що хочеться відвідати ваші уроки з з різними цікавими завданнями та практичною частиною, дуже добре, що поділилися фотографіями, порадами, цікавими були і конкурси”Музичний”, “Презентація професій”, розписаний час уроку.Наталія Іваніва, натхнення вам у вашій справі.

 3. Перегляд уроку налаштовує на позитив, приємні очікування, особливо споглядання фото такої смакоти.Додається інструкційна картка ,яка допомагає досягти бажаних результатів після приготування страви.Майстерною є презентація.