Урок з використанням технології “веб-квест” “Безпека в Інтернеті”

Веб-квест (webquest) в педагогіці — це проблемне завдання з елементами рольової гри, для виконання якого використовуються інформаційні ресурси Інтернету. Учителі всього світу використовують цю технологію як один із способів успішного використання Інтернету на уроках.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Обов*язково використаю Ваш матеріал у своїй роботі з учнями! Дякую за цікаві завдання та теоретичний матеріал! Поширюйте і надалі свої напрацювання! Дякую!

  2. Така розробка – це велика потреба сьогодення, тому дякую за Вашу плідну працю. Цей матеріал однозначно буде корисним Вашим колегам. Матеріал є змістовним та добре продуманим. Дякую!

  3. Сьогодні зацікавити учня можуть тільки подібні форми роботи і автор це добре розуміє. Такі уроки вимагають великої підготовчої роботи вчителя, але Вам, пані Віто, все вдалося добре. Цікаві завдання, актуальна тема. Думаю, Ваша публікація зацікавить Ваших колег і може бути використана не тільки на уроці інформатики, а і як позаурочний захід. Дякую!

  4. Під час вирішення проблемних завдань учні набувають неодхідних навичків критичного мислення. Назва технології навчання “Веб – квест” звучить по – сучасному, тому не може не зацікавити школярів. Обрана тема дуже актуальна і продиктована сьогоденням.