mail@urok-ua.com

Урок з використанням технології “веб-квест” “Безпека в Інтернеті”

Веб-квест (webquest) в педагогіці — це проблемне завдання з елементами рольової гри, для виконання якого використовуються інформаційні ресурси Інтернету. Учителі всього світу використовують цю технологію як один із способів успішного використання Інтернету на уроках.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(7 оцінок. Рейтинг публікації: 3.9 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
343

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Така розробка – це велика потреба сьогодення, тому дякую за Вашу плідну працю. Цей матеріал однозначно буде корисним Вашим колегам. Матеріал є змістовним та добре продуманим. Дякую!

  2. Сьогодні зацікавити учня можуть тільки подібні форми роботи і автор це добре розуміє. Такі уроки вимагають великої підготовчої роботи вчителя, але Вам, пані Віто, все вдалося добре. Цікаві завдання, актуальна тема. Думаю, Ваша публікація зацікавить Ваших колег і може бути використана не тільки на уроці інформатики, а і як позаурочний захід. Дякую!

  3. Під час вирішення проблемних завдань учні набувають неодхідних навичків критичного мислення. Назва технології навчання “Веб – квест” звучить по – сучасному, тому не може не зацікавити школярів. Обрана тема дуже актуальна і продиктована сьогоденням.