Урок-змагання з української мови для 2 класу

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок-змагання з української мови для 2 класу
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Спеціалізована школа І-ІІІ ст. ім.О.Маковея з поглибленим вивчення інформаційних технологій та технологічних дисциплін м.Заліщики

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку рекомендовано використовувати у другому семестрі навчального року, тому що його мета полягає у перевірці та закріпленні знань, умінь і навичок учнів з вивчених тем. За допомогою такого уроку, ви розвиватимете у своїх учнів навички роботи в групах. Урок насичений новими нетрадиційними методами та прийомами, такими як “Кола Вена”, “Шифрувальник”, “Гра з LEGO” та ін. Найбільшим плюсом такого уроку є те, що учні максимально активно приймають участь у виконанні кожного завдання, адже ними керує жага до перемоги їхньої команди. Обов’язково спробуйте! Такий урок неодмінно сподобається не лише вашим учням, а й Вам!

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Впевнена, учням сподобалась дана конкурсна програма. Вчитель застосовує інтерактивні вправи. Конкурс з ЛЕГО є сучасним, допомагає утримувати увагу, тренує пам*ять. Доцільною є тематична презентація. Дякую.

  2. Конкурсна програма уроку цікава та різноманітна. Ігрові форми навчання сприяють кращому засвоєнню школярами програмового матеріалу. А яскрава презентація візуалізує заняття. Дякую.

  3. Урок мені сподобався, бо містить активні форми навчання: роботу в групах, “Кола Вена”, “LEGO”. Ваш урок – приклад однієї з ігрових форм. Ви пожвавлюєте навчання, захоплюєте творчістю, зацікавлюєте оточуючим. Нестандартні уроки – це завжди свято!