mail@urok-ua.com

Уроки з української літератури для 9 класу

Виховувати любов до рідного слова, до спадщини Івана Багряного, прагнення поглибити знання шляхом самостійного читання творів та літератури про творчість письменника та його життя, виховувати патріотичні почуття.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

 

  • : Дейнеко Олена Ігорівна
  • : вчитель української мови та літератури
  • : Катеринівська загальноосвітня школа I-III ступенів Лозівської районної ради Харківської області
  • - Уроки з української літератури для 9 класу
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Перший конспект уроку традиційний. Мені сподобався другий – це урок-подорож. Зацікавила рольова гра (інтригуючий момент – присутність автора твору), заповнення учнями анкети. Гарним є підсумок уроку – вправа “Доміно”.Дякую.

  2. Олена Ігорівна створила чудові конспекти уроків вивчення творчості І.Багряного.Вона використовує різні методи і прийоми роботи з учнями,відходить від шаблонів,що сприяє вихованню особистості школяра,дає можливість врахувати індивідуальну особливість кожного учня.Дякую

  3. Конспекти подобаються тим, що вчитель використовує сучасні методичні прийоми , навчаючи учнів. Присутні схеми, інтерактивні вправи. Хвилина цікавих фактів про автора, рольова гра обов*язково зацікавлять учнів.

  4. У першому конспекті уроку Ви не підписали епіграф, як загалом і в другому, хоча в другому провели роботу з епіграфом, а в першому зовсім забули про нього. Учні повинні не просто записати. а й усвдомити про що буде йти мова, адже епіграф – як основна думка усього уроку. Зверніть увагу на сенкан про Багряного. Сенкан – це п’ятивірш. Загалом же уроки гарні, але є деякі дрібнички, які не завадило б допрацювати. Наприклад у другому конспекти, що про Життя І.Багряного та його творчий шлях – для учнів, що не отримували завдання заздалегідь, урок буде нуднуватим, бо лекція вчителя змінюється лекцією учня. Дякую Вам, конспекти уроків було цікаво читати. Бажаю Вам творчих успіхів.

  5. Гарний, цікавий методично правильно побудований урок. Тема та мета визначені чітко та правильно. Новий матеріал подається на високому рівні. Багато цікавих фактів із творчості письменника. Особливо сподобалось те, що учень в особі письменника веде розповідь, а учні заповнюють анкету, так краще запамятається. Цікаве завдання “Доміно”. Творчого Вам злету та вдячних учнів