Конспект уроку української літератури для 11 класу

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку української літератури для 11 класу
Посада: учитель української мови та літератури
Місце роботи: Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№6 Кіровоградської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Мета:
навчальна – сформувати в учнів поняття про творчу біографію прозаїка Григорія Косинки, вчити розуміти позаідеологічність його творів, психологізм художньої деталі в них; допомогти учням глибше усвідомити ідейно-художній зміст новели «В житах», її пафос та стильові особливості;
розвивальна – розвивати вміння переказувати сюжет новел, коментувати їхній зміст, визначати основні мотиви, коментувати показ переваги загальнолюдського над класово-ідеологічним, вміти виділяти і коментувати зорові й слухові образи, художні деталі, знаходити в тексті художні засоби, які передають ставлення автора до героя; розширювати кругозір, словниковий запас учнів, розвивати пам’ять, творчу уяву, спостережливість;
виховна – виховувати почуття прагнення гармонії душі і світу, усвідомлення альтернативи: активна життєва позиція за будь-яких обставин чи терплячість і пасивне очікування; прагнення поглибити знання шляхом самостійного читання творів та літератури про творчість письменника і його життя.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. На уроці Ви розвиваєте інформаційну компетентність, адже особливу цінність набуває здатність учнів орієнтуватися в інформаційному просторі. Інтернет надає величезне інформаційне поле і засоби пожвавлення сприйняття інформації, особливо нової. Інтернет-технології – могутній засіб для навчання. І Ви його використали.

  2. Урок відзначається гарними ідеями. Створення сайту – хороший задум , саме цим можна зацікавити сучасних учнів. Здійснена значна підготовка до уроку. Дякую!

  3. Довершена , сучасна форма проведення уроку. Вважаю, що діти із захопленням працювали , адже створення сайту – надзвичайно цікава і корисна справа. Сподобалось проведення дослідницько-пошукової роботи. Адміністратори виконували важливу роль у зборі матеріалу.

  4. Валентино Володимирівно! Ваш урок дуже цікавий Учні дізнаються дуже багато про письменника. Учні постійно працюють над біографічними та творчими сторінками автора. Але є порушення в конспекті уроку, нумерація етапів уроку порушена,на початку уроку у Вас написано “Домашнє завдання”,а не пояснили ,що це заздалегідь задали завдання,а зараз використовуєте,тобто перевірка домашнього завдання,є помилки в конспекті,виправте їх.А взагалі я вдячна вам.