Конспект уроку з української літератури для 9 класу: “Г. Квітка-Основ’яненко. «Конотопська відьма». Картини життя українського суспільства за часів Великої Руїни. Іронія і сатира в повісті.”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури для 9 класу: “Г. Квітка-Основ’яненко. «Конотопська відьма». Картини життя ...
Посада: Учитель української мови та літератури
Місце роботи: Роменська ЗОШ І – ІІІ ст. № 11

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з української літератури для 9 класу: “Г. Квітка-Основ’яненко. «Конотопська відьма». Картини життя українського суспільства за часів Великої Руїни. Іронія і сатира в повісті.”
Урок продовжує знайомити школярів із творчістю Г. Квітки-Основ’яненка. Завдання, методи і прийоми дібрані такі, щоб вчити учнів коментувати зміст «Конотопської відьми»; виокремлювати і пояснювати художні засоби сатиричного зображення персонажів; розвивати усвідомлення необхідності соціально активної позиції в житті; виховувати бажання релігійно-морального самовдосконалення

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. “Склади гарбуз” – цікава родзинка, щось новеньке. Давно не викладала в 9 класі українську літературу. Ознайомилась охоче із публікацією. Дякую!

  2. Конспект уроку з української літератури гарний, урізноманітнений цікавими завданнями (“склади гарбуз” -ще не зустрічала- оригінально). І відео доречно. Гарне домашнє завдання. Дякую.

  3. На нестандартному уроці -подорожі словесник використала багато інноваційних методів та прийомів навчання: метод творчого читання, “міркування в доказах”, гра-аналіз. Гарним доповненням до уроку є перегляд фрагменту кінофільма. Цікавий початок уроку – конкурс ” Квіткознавець”. Дякую. Якщо дозволите , то деякі моменти уроку запозичу у свою роботу.