mail@urok-ua.com

Видатні жінки України. Презентація до уроку українознавства у 3 класі

ознайомити учнів зі славетними жінками України; виховувати повагу до народної Берегині, почуття любові і гордості за українську жінку. Показати місце жінки в суспільстві в різні часи та епохи, возвеличити життєвий подвиг відомих жінок України, підкреслити їх значимість у багатовіковій історії народу, довести до свідомості учнів, що жінка – це особистість, творець свого майбутнього.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
687

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Гарна презентація, яка розвиває пізнавальні інтереси в учнів, повідомляє про активних діячів – жінок.

  2. Жінка – це мати, це берегиня, це творець усього прекрасного. Жінку потрібно шанувати, цінувати , любити. Презентація є пізнавальною та цікавою, спонукає захоплюватися мужністю жінки. Дякую за цінний матеріал!

  3. Автором проведена велика пошукова робота з даної мети. Презентація може бути використана як кладезь знань на уроках майже з будь-якого предмету. Але, як самостійна мультимедійна презентація, на жаль, не готова через багатотекстові слайди, які уповільнять сприйняття учнів.

  4. Олена Вікторівна! З даної презентації видно велику роботу вашу ,презентація змістовна,повчальна, але на одному слайді багато текстової інформації і тому вона не зовсім буду сприйматись учням , тому моя вам порада : текст вставте в фигури, діаграми.