Відкритий урок на тему: “Іван Котляревський. «Наталка Полтавка». Наталка як уособлення кращих рис української жінки. Роль і функція пісень у п’єсі”
Автор публікації
вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 37
Посада: Місце роботи: Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 37
Учні навчаються характеризувати образ Наталки; інші образи драми, з’ясувати роль і функцію пісень у творі, розвивати навички самостійної роботи, вміння зв’язно висловлювати свої думки; робити висновки, узагальнення; виховувати почуття гордості за національну культуру; прищеплювати любов до театру, інтерес до наслідків своєї праці.
Вікно перегляду документа
Дуже великий об’єм роботи належить виконати учням за один урок (чи реально?). Етап мотивації — уже фактично засвоєння нових знань, умінь, навичок. Закріплення вивченого не було, враховуючи поставлені перед учнями завдання. Підсумок поверхово пов’язаний із темою. Презентація — лише у конспекті. Викликає непорозуміння домашнє завдання, адже одна група ще над Котляревським працює, друга — над життєписом Квітки-Основ’яненка, а третя — над змістом “Марусі”. Дякую.
Образ Наталки уособлює найкращі риси української жінки . Завдання, що запропоновані вчителем спонукають учнів до глибоких роздумів. Робота над образом насичена. Дякую за публікацію.
Приєднуюсь до попередніх коментарів. Особливо сподобалось, що є шкала оцінювання. Але оскільки анонсовано тему “Роль і функція пісень у п’єсі””, то я не побачила вказівки, коли ж ці пісні лунають на уроці? Я б і урок почала з пісні.
Продуманий урок до найменших дрібниць. Конспект вміщує усі необхідні складові:мотивація навчальної діяльності, сприйняття і засвоєння матеріалу, закріплення вивченого. Авторка використовує таблиці та заздалегідь підготовлені завдання.
Сподобалась літературна дуель, заповнення таблиці, співпрацюючи в групі. Гарно продумана шкала оцінювання, диференційоване домашнє завдання спонукає учнів до творчості та обрання посильної роботи.Весь урок пронизаний запитаннями розвивального характеру.